poniedziałek, 16 stycznia 2017

Porządki


Trudno uwierzyć, ale po przeprowadzce, mam jeszcze nierozpakowane kartony. Leżą w piwnicy, nikomu nie przeszkadzają, czasem tylko, najdzie mnie ciekawość, jakie niepotrzebne przedmioty tam są. Niepotrzebne, bo wg. mojej teorii, skoro nie potrzebowałam czegoś, prawie dwa lata, to z pewnością, wcale tego nie potrzebuję:))  Tym razem zajrzałam do kartonu w którym, między innymi były nici. Jestem przekonana, że w starym domu, też leżały kilka lat, mam nawet podejrzenie, że zostały kupione w czasach, kiedy po wszystko stało się w kolejkach. Potrzymałam je w rękach, pooglądałam ze wszystkich stron, żal wyrzucić i powstały serwetki. Nici nie były białe, nawet miałam podejrzenie, że "nabrały" koloru ze starości, ale nie, po upraniu dalej są w kolorze ecri.


 
Wszystkiego dobrego w nowym tygodniu.

6 komentarzy:

 1. No i wyszły piękne serwetki! Bardzo lubię te "ananaskowe" wzory.
  Miłego;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. W oryginale, były kwadratowe. "Ananasy" zrobione jedynie do połowy. Nawet pierwszą tak zrobiłam ale czegoś mi brakowało:)) Po namyśle zrobiłam, jak widać.

   Usuń
 2. Piękne serwetki wyszły,miło kawkę się pije na takiej serwetce. Ja też mam takie nici które gdzieś zdobyte albo w "spadku" dostane postanowiłam użyć i serwetki robię mniejsze i większe.Będą prezentami dla miłych ludzi. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opóźniłam się z odpowiedzią, ale już wiesz jak smakuje kawka na takiej serwetce, bo zdążyłyśmy się spotkać zanim odpowiedziałam:))

   Usuń
 3. Pogoda taka, że najchętniej przebywam pod ciepłą kołdrą, bo ruszam się tak niemrawo, że ciągle mi zimno. Ciało pod kołdrą ale ręce na niej, więc też szydełkuję. Nie takie piękne serwetki jak Twoje, bo brak równości moim oczkom, ale nie chodzi o "złapanie króliczka...". Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, chodzi o łapanie króliczka, reszta jest mniej ważna. Moje serwetkowe oczka też nie są równe, zresztą myślę, że po praniu, Twoje serwetki będą wyglądały pięknie.
   Pozdrawiam.

   Usuń