środa, 30 grudnia 2015

Totalna niemoc

Kompletnie brak mi energii i chęci by cokolwiek zrobić, czy napisać. Może to pora roku działa na mnie tak depresyjnie, a może trudność w adaptacji w nowym miejscu. Obiecuję sobie, że od nowego roku będzie lepiej... oby.....
Niezależnie od moich stanów emocjonalnych, pokazać muszę i chcę. Viola, niestrudzona rękodzielniczka, obdarowała mnie świątecznie

Obie stwierdziłyśmy, że jest to zimowy komplecik - mięciutki, cieplutki, filcowy:)) 

 Tutaj coś wiosennego, delikatne pastelowe kolczyki, w sam raz na wiosnę.

Violu, wielkie dzięki:)))

Na razie moja aktywność, to spacery z psem, czasem udaje mi się "upolować" coś takiego

i jeszcze coś takiego

Kochani, na nadchodzący Nowy Rok, życzę, Wam zdrowia, niewyczerpanej inwencji twórczej i możliwości na ich realizację.

4 komentarze:

 1. A to ciekawe, ja też wczoraj czułem się jak wymięta szmatka. Dziś trochę lepiej...
  Niech ten Nowy Rok przyniesie ze sobą mniej niespodzianek.

  Wszystkiego najlepszego:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszego w Nowym Roku, czyli tego wszystkiego czego sama dla siebie pragniesz. Nie przejmuj się brakiem weny i chęci - każda przesadzona roślina odchorowuje to przesadzenie, a my przecież jesteśmy częścią natury. Poza tym krótkie dni, znikoma ilość słońca działają na nas nieco depresyjnie.Z punktu widzenia medycyny mogę Ci polecić dwie rzeczy 1. tabletki z dziurawca o nazwie DEPRIM ,bo dziurawiec ma własności antydepresyjne, 2. łykaj codziennie wit.D, bo okazuje się, że wszyscy mamy jej niedobór.
  Najlepszego, głowa do góry, uśmiech na usta;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Wiesiu wiosna tuż tuż i tylko patrzeć jak pąki zaczną się rozwijać i chęci do wszystkiego wrócą. Życzę Tobie i twojej rodzinie wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Od dawna na poczcie czeka na Ciebie przesyłka. Podobno wczoraj zostało zostawione kolejne awizo. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń