wtorek, 13 września 2016

Pod szkłem

Tradycyjnie, kwiaty ganutell znajdują się w szklanych kopułach, jak np. tu, Mnie też zachciało się mieć ganutelle pod szkłem:)). Nie mam pojęcia skąd wziąć  pojemniki, jak w linku, dlatego wymyśliłam własny patent:)) i też mam "prawie" jak maltańskie:)) Tutaj, tylko kilka kwiatków, ale  zrobiłam ich trochę więcej. Każdy nowy kwiat, podobał się wnuczce i zaraz słyszałam  "baba baaardzo proszę, daj" I cóż mi pozostało?  Przy okazji, moja mała "Cudzoziemka", nauczyła się kilku nowych słów i to jest najważniejsze. A kwiatki.... zawsze mogę zrobić nowe:))11 komentarzy:

 1. Piękne ja zawsze!:) a przy okazji okazuje się że pożyteczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne i nie dziwota, że się dziecku podobają.A zachwyt dziecka jest zawsze szczery, nie wynika z żadnej kalkulacji lub poprawności.Patrząc na bukiet odkryty i ten pod kloszem- klosz dodaje tym kwiatom blasku. No i nie kurzą się, gdy zdobią wnętrze.
  A wiesz? na YT widziałam kolczyki robione tą techniką- wyglądały ciekawie, kojarzyły mi się ze skrzydełkiem motyla, takie były delikatne.
  Serdeczności;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No własnie, nie kurzą się:), ja jestem kobieta praktyczna i jak nie muszę nie dodaję sobie roboty:)
   Tak widziałam kolczyki, nawet w przeszłości popełniłam ze trzy egzemplarze. Zrezygnowałam, bo do tego potrzebny jest dość twardy drut, by wyrób nie odkształcał się. Problem w tym, że z twardego drutu trudno ręcznie zwinąć sprężynkę, która jest bazą do dalszych działań. Do tego trzeba by mieć jakieś specjalne narzędzia, dlatego odpuściłam sobie.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Śliczne, wow! Jestem pod wrażeniem, wyglądają cudownie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Obdarowałam nimi osobę, która bardzo cenię, mam nadzieję, że Jej tez podoba się:)

   Usuń
 4. Jeszcze nie zajrzałam do Twoich wcześniejszych wpisów, by zgłębić tajemnicę robienia kwiatów, tak różnych za każdym razem , a zawsze przepięknych. Bardzo mnie cieszą, postępy słowne Twojej wnusi. Pozdrawiam Was obie serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również pozdrawiam. Zajrzyj, może Ci się spodoba:))

   Usuń