środa, 5 czerwca 2013

Niespodzianka

Znacie to: "uważaj na swoje myśli, bo mogą się spełnić" ? Właśnie tego doświadczyłam, na szczęście w pozytywnym znaczeniu. A było tak.... któregoś dnia, oglądając wytwory Waszych rąk, kochane  blogowiczki, zajrzałam do Violi, a tam bardzo oryginalny naszyjnik.  Pomyślałam "fajny, chciałabym taki mieć..."  Minęło kilka dni. Wracam z psem ze spaceru i przed drzwiami spotykam listonosza, który wręczył mi kopertę. Spojrzałam na nadawcę - Viola. Nie powiem, zdumiałam się, ponieważ kilka dni wcześniej otrzymałam od niej miły upominek. Z niecierpliwą ciekawością rozrywam kopertę i trudno mi uwierzyć w to, co  zobaczyłam. Z koperty wypadł dokładnie ten naszyjnik, o którym przez sekundę pomyślałam, że chciałabym go mieć. To niesamowite, gdyż ani jednym słowem nie dałam jej zrozumienia, że mam na niego ochotę.  Najwyraźniej Viola umie czytać w myślach:))
 Tak wygląda na człowieku:))
 Kurczę, jak to zrobić bez pomocy,,,,

Druga próba trochę lepsza...
Violu, bardzo dziękuję, za ten niesamowity prezent. 

8 komentarzy:

 1. Na człowieku ślicznie wygląda, bo człowiek ma piękną szyję, w sam raz do tak pięknego naszyjnika:):):)
  Poważnie- nawet na niewyraźnym zdjęciu pięknie w nim wyglądasz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Och! bardzo dziękuję za komplement:)) Jakby człowiek nie lenił się i założył jakieś eleganckie giezło, a nie codzienną bluzkę, byłby jeszcze lepszym tłem dla tego oryginalnego wyrobu:)).
  Mocno kombinowałam, jakby tu sobie samej zrobić fotkę.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Takich niespodzianek nam trzeba!!! Piękny naszyjnik otrzymałaś , a Viola rzeczywiście czyta w Twoich myślach!!!Pozdrawiam ciepło !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Takich niespodzianek nam trzeba!!! Piękny naszyjnik otrzymałaś , a Viola rzeczywiście czyta w Twoich myślach!!!Pozdrawiam ciepło !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Viola jest niesamowita:), dziękując, zapytałam, czy mogłabym się jakoś zrewanżować. Odpowiedziała: "zrób przyjemność komuś innemu".Czyż to nie piękne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. najlepszym podziękowaniem jest uśmiech widoczny u obdarowanego
   Pozdrawiam

   Usuń
 6. Masz rację! rzeczywiście powinnam częściej się uśmiechać:))

  OdpowiedzUsuń