niedziela, 10 marca 2013

Niespodzianka

Muszę się pochwalić! Dostałam prezent - niespodziankę (właściwie, deszcz prezentów) od Jaskółki. Okazuje się, że nasza Jaskółka robi różne ciekawe rzeczy, ale dotychczas ani razu nie pochwaliła się publicznie swoimi pracami. Podejrzewam, że powodem jest skromność a nie brak wiary w siebie:)) 


Piękna wiosenna podusia. Od tych słonecznych kwiatów pojaśniało w pokoju.

Dwie bardzo ciekawe broszki, które pasują do wszystkiego.
 

I jeszcze coś, przesympatyczna zawieszka ( u mnie ozdobi ciemną szafkę w przedpokoju). Niestety pierwsze zdjęcie słabo mi wyszło, ale następne przynajmniej ciut, ciut oddają piękno i delikatność puchatych kwiatków.

 


Jaskółko, bardzo dziękuję, sprawiłaś mi radosną niespodziankę. Dzięki Twoim kwiatom, nawrót zimy znoszę ze stoickim spokojem.

Zbliżają się święta, czas robić pisanki:))
 Te maluchy nie zdążą wyprodukować jaj na najbliższe święta, ale mamusia - na pewno:))


Ja, już zaczęłam pisankowe zabawy, ale tylu jeszcze nie zrobiłam. Te, znajdują się w Kijowie,  na terenie kompleksu klasztornego "Ławra Peczerska". Zdjęcia są pamiątką pobytu w Kijowie w 2011r.
W następnym poście pokażę swoje pisankowe próby:)

4 komentarze:

 1. Jednak zamieściłaś? Bardzo mi miło, że sprawiłam Ci przyjemność.Kura jest rewelacyjna a stos pisanek jeszcze bardziej:)U nas nie ma śniegu i jest znośnie. Posłyłam Ci ciepło i słoneczko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zamieściłam, bo to naprawdę fajne rzeczy:)) DZiękuję i za nie i za wirtualną przesyłkę słoneczka. Kura i te maluchy były moją własnością. Po tym,jak moje ówczesne życie skończyło się, i temu stadku i ich koleżankom znalazłam dobry dom. Byłam z nimi związana emocjonalnie, większość miała swoje imiona, rozumiesz więc, że nie mogły skończyć w rosole. Kiedyś dojrzeję do opowieści, jak stałam się właścicielką stadka niezwykłych kur. Uśmiechy:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłe otrzymałaś podarki, zaglądam od jakiegoś czasu do Jaskółki i rzeczywiście dopiero teraz okazało się ,że potrafi przesympatyczne rzeczy stworzyć. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo zdrowia i spokoju.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podarki sprawiły mi ogromną radość. Dziekuję za życzliwe słowa:)) Pozdrawiam Cię serdecznie.

   Usuń