niedziela, 3 lutego 2013

Nazywanie lęków

Niedawno przeczytałam taki tekst:
"Jeśli kiedykolwiek warczał na ciebie nieznany pies, zaznałeś lęku. Jednak wystarczy wymówic imię tego psa, a przestanie warczeć, położy uszy, zacznie merdać ogonem. To że znasz imię psa, daje ci nad nim władzę. Nazwanie swoich lęków, to możliwość sprawowania władzy nad nimi".   Marshall J. Cook  -"Oswoić lęk"
Coś jest w tym nadawaniu imion.... W moim życiu; kórego już nie ma;  były też kury ( kiedyś o nich opowiem),miały swoje imiona i żadna z nich nie została przeznaczona na rosół, nawet, gdy wyprowadzałam się z mojego miejsca na ziemi, to wszystkim pierzastym podopiecznym znalazłam nowy dom.
 Jeszcze jedna egzotyczna łupina w, której urosły kwiaty:)


 Różowy kwiat, zrobiony mimochodem. Siedziałam, ślepiłam się w teldwizor, a ręce coś splatały:))

 Tu, zabawa w kolory, chyba niespecjalnie udane połączenie, ale trening....sami wiecie:))

 Lubię niebieski kolor, nawet sypialnię zrobiłam w kolorze błękitu.

Niżej, ciąg dalszy cyklu "Z mojego okna"  Piękny ptak, nie wiem jak się nazywa. Pojawił się w ogrodzie, chyba tylko raz albo dwa.
 Tutaj  - "Zamglony bażant"  To, nie zdjęcie nieostre, to naprawdę była mgła:))

Cieplutko wszystkich pozdrawiam i piszcie, piszcie jak najwięcej, bo lubię czytać Wasze komentarze:)).

6 komentarzy:

 1. Kobieto miej litość!!! Wygląda na to, ze znowu zachoruję na poznanie nowej techniki. Twoje prace są wspaniałe. Szkoda, że mieszkasz tak daleko, bo poleciałabym szybko żeby zobaczyć te cuda na żywo. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No fakt, trochę daleko:)) ale zapraszam serdecznie. Jakoś byłam przekonana, że mieszkasz w okolicy Bielska-Białej, to byłby mniejszy problem. Tam mieszka mój syn i czasem bywam w Bielsku. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Ten piękny ptak to szczygieł. Przylatują do nas z północy.Kiedyś, kiedy zimy tu na południu Polski były bardziej mroźne, pełno ich przylatywało do karmnika. Przez ostatnie 10 lat nie zobaczyłam już u nas szczygła. Nawet gile już są rzadkością. Bażant jest naprawdę magiczny, a kwiaty, jak zawsze, cudne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już wiem, dzięki, jest śliczny, nie znałam tego ptaka. U mnie było dużo dzięciołów i te nauczyłam się rozpoznawać.

   Usuń
 3. piękne kwiaty, i cudne zdjęcia ptaków
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, lubię przyglądac się ptakom, stąd też i zdjęcia:) Serdeczności:)

   Usuń